Jak se dostanete do hradu

Na hrad Nesytá se můžete dopravit následovně: 

1) Hromadným povozem 

Odjezd královským povozem (autobusem Arnold s.r.o.) v neděli 18.07.2021 z České Třebové ve 14:00. Nástupní místo je autobusové nádraží. Protože se bude nakládat hodně bagáže, doporučujeme sraz poddaných již od 13:30, aby povoz vyrazil na čas. Další nástupní stanice bude až v Hradci Králové (budova VČE), kam se očekává příjezd povozu kolem 15:30. 

Do povozu si s sebou můžete vzít jídlo a pití, abyste po cestě neumřeli žízní nebo hlady, ale MUSÍTE všechno jídlo během jízdy sníst! Po vystoupení z autobusu budou všechny Vaše zásoby vyhozeny! Na hradě máme svoje vlastní kuchaře a nechceme tam mít žádný zkažený maso nebo šlendrián.

V povoze s Vámi pojede náš lékařský mistr (Martina Uncajtíková, tel.: 731 751 328), který si od Vás před vstupem do povozu vybere povinné LÉKAŘSKÉ LISTINY a POTVRZENÍ, že jste schopní výkonu
služby a všichni jste COVID NEGATIVNÍ. To doložíte buď dokumentem o prodělané nemoci, nebo negativním PCR testem, či dokladem o očkování. V každém případě je potřeba mít tento dokument VYTIŠTĚNÝ! Zjednoduší to komunikaci s mistrem lékařem. Bez patřičných a čitelných dokumentů Vás totiž nevezmeme do povozu, natož pak do hradu.

2) Vlastní doprava na koni

Příjezd koňmo v neděli 18.07.2021 před hradní bránu Nesytá přesně v 17:00. Lékařské listiny a potvrzení (viz. výše) v takovém případě předáte přímo hradnímu purkrabímu u brány hradu. Osoby, které si k sobě král nepozval, nebudou mít v žádném případě do hradu přístup! Lučištníci mají v takovém případě jasný pokym střílet na vše živé, co se hýbe. 

Po vstupu do hradu bude u všech poddaných provedena pečlivá kontrola přivezených tlumoků a příručních zavazadel. Veškeré jídlo (a nevhodné pití) Vám bude automaticky zabaveno a vyhozeno na sežrání prasatům.

Vrchní komoří hradu Nesytá

Populární příspěvky z tohoto blogu

Pozvánka na královskou oslavu

Kusé zprávy od Kusé

Výprava do hor pro lektvary