Kusé zprávy od Kusé

Ahoj, jmenuji se Nela a moje kamarádka se jmenuje Anet. Je nám 11 let a na tenhle tábor jedeme poprvé. Sice máme trochu obavy, ale zároveň se nemůžeme dočkat.

1. den: Odjíždíme z autobusového nádraží a vidíme, jak nám naši rodiče se zarmouceným obličejem mávají a doufají, že se jim vrátíme v pořádku, ale na druhou stranu pozorujeme, že jsou rádi, že od nás budou mít na chvíli klid. Zbývá nám ještě dlouhá chvíle v autobusu, než dorazíme do tábora... Dorazili jsme. Hned první večer jdeme hrát hru, která je pro nás nová, ale moc nás obě baví.

2.den: Konečně jsme se pořádně zabydlely, protože včera na to nebyl moc čas. První hra druhého dne byla lovení mincí z lázních neboli z bazénu. Do vody se mi sice nechce a při pohledu na ni se klepu zimou a běhá mi mráz  po zádech. Přesto mě donutí tam skočit. Voda je trochu teplejší, než sem předpokládala, ale i přesto se klepu. Po vodě jsme se šly převléct do chatky. Už mi je dobře. Konečně jdeme spát, večerku máme ve 23 hod.

3.den: Noc jsme přežily v pořádku. Já pomáhám utěšovat Simču, ségru od Anetky, které se trochu stýská, ale je to fajn holka. Dneska jsme měly na programu ježdění na koních. Tedy, abych vám to lépe vysvětlila, všichni jsme se rozdělili po dvojicích na malé a starší děti, kdy malé děti byly jezdci na koních a ty starší koně. Já jsem byla s malým chlapcem jménem Kvido a  spolu jsme překonávali překážky. O tom, co všechno tady vyvádíme bez rodičů, se více dozvíte na fotkách. Je to docela velká legrace:) Moc si to tady užíváme a doporučujeme ostatním tento tábor jako dobrý tip na prázdniny.               

Nela Kusá a Aneta Korejtková

Populární příspěvky z tohoto blogu

Vlajkovaná a vyhlášení vítěze

Jak je na táboře - Z deníku Barči

Škorpíci jsou ve vedení