Vlajkovaná a vyhlášení vítěze

Včera 29.7. probíhala příprava na druhou zkoušku rytířů. Dopoledne jsme hráli jsme Buldočky, Houkanou a Žezlo. Házeli jsme ze také ze srandy do bazénu a povídali jsme si s návštěvou, která nás přijela navštívit. Také nás opustila jedna z účasnic, což byla Kiki. Když nastal čas oběda, měli jsme už všichni hlad.  K obědu byla hrášková polévka a rajská omáčka.

O poledňáku jsme hráli pinpong a odpočívali jsme. Poté byl nečekaný nástup s tím, že si máme udělat vlajky na vlajkovanou. O půl čtvrté jsme měli nástup a tam nám oznámili, že půjdeme hrát vlajkovanou. Vzali jsme si proto věci a šli jsme do lesa. Vlajkovaná trvala dvě hodiny. Je to jedna z drsnějších her tady v táboře, ale nás hodně baví. Teprve když hra skončila, šli jsme na večeři. Měli jsme na výběr ze šesti jídel, takže každý si dal to na co měl chuť.

Večer pak probíhalo celkové vyhlášení výsledků táborové hry. Na posledním, tedy čtvrtém místě, se umístili Jiříšovci, na třetím místě se umístili Nenažranci, na druhém místě se umístili Škorpíci a na prvním místě (J)elita, která se už projednou od teď budou jmenovat pouze Elita.

Král pak vytáhnul meč Exalibr z kamene a odjel na ryby. Vítězný tým získal truhlu, kterou rozdělil spravedlivě mezi čtyři týmy.

Dnes 30.7. celé dopoledne už jen balíme a uklízíme chatky a celý tábor. Večer budeme spát na louce, protože chatky musí být už vyklizené. Zítra dopoledne odjíždíme totiž domů.

Bylo to tu pěkné, zábavné a všichni jsme si to moc užili. Těšíme se zase za rok! Ahoj.

Sárinka Kočí Sisinka a Kačenka Kovářová Tlačenka

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak je na táboře - Z deníku Barči

Škorpíci jsou ve vedení