Vědomostní soutěže

Dnes 28.7. nefungovala elektřina, ale taková prkotina nám přeci nezabrání v tom, abychom měli zábavu. Jako každý den jsme ráno měli rozcvičku, která dnes byla ve formě sbírání odpadků, a poté hned snídani, k ní jsme dnes měli chleba s máslem a marmeládou (mňam)!

Po snídani nastal dopolední program, který dnes byl zaměřený hlavně na vědomosti. Celkově byla 4 stanoviště a na každém byla nějaká výzva. Na prvním stanovišti se nejdřív hrála vědomostní hra jménem desítka, poté jsme si museli zapamatovat uspořádání věcí v místnosti, které se potom změnilo, a my jsme museli zjistit, co přesně se změnilo, a poté jsme museli porazit jednoho z vedoucích (Pájiče) v prší. Na druhém stanovišti nám byly pouštěny písničky z českých pohádek a my jsme museli uhodnout, z jaké pohádky jsou. Třetí stanoviště probíhalo tak, že nám jeden z vedoucích (Pýtý) ukázal český hrad nebo zámek a my jsme museli určit, co to je za hrad, v jakém kraji leží a v jakém století byl postaven. A nakonec na čtvrtém stanovišti jsme měli takový malý kvíz o středověku.

Poté byl oběd a po poledním klidu byl odpolední program, při kterém jsme jen stavěli svá malá království. Hned nato byla večeře, a poté jsem začal psát tento článek.
                                

Josef Březina

Populární příspěvky z tohoto blogu

Vlajkovaná a vyhlášení vítěze

Jak je na táboře - Z deníku Barči

Škorpíci jsou ve vedení