Škorpíci jsou ve vedení

Musíme vám napsat nějaký blok za trest, abychom nedostali pokutu. Tím chci říci, že zatím nemáme zakoupenou hernu a nemáme tu co dělat, ale tím vás nebudeme zatěžovat. Na tento tábor jezdíme už nějakou dobu a stejně nás vždycky něco překvapí. Letos to začalo zlehka, teda pro ostatní.

My dvě a asi dalších pět lidí jsme první noc spali pod širákem, naštěstí žádná bojovka nebyla, takže vlasně to byla pohodová noc a krásně jsme se vyspali. No, nicméně jsme další čtyři noci spali stejně venku, ale tentokrát už celý tábor. Ta unava na nás starších jde vidět až do teď, za to malé děti by tam nejraději spaly celý tábor.

Po tom, co jsme se rozdělili do týmů, je tým Káji (náš tým Škorpíků) silně ve vedení... ne to byla sranda, ale i tak vyhráváme. Na druhém místě je hned Zdenda a Honza souběžně, no a koncovku nám prazatím zahřívá Jirkův tým.

Už nevíme co jiného vám sdělit, protože psaní bloků není naše silná stránka. Snad jen poslední informace, budeme se snažit ze všech sil udržet si první místo, tak nám držte palce.

Sára Grossmannová a Barča Hájková

Populární příspěvky z tohoto blogu

Vlajkovaná a vyhlášení vítěze

Jak je na táboře - Z deníku Barči